Skip to content

penviverexviserbotysbowlpimanri.xyz

apologise, but, opinion, you are..

Rock

8 thoughts on “ Qysh Na Dual Ky Bedatë - Demir Krasniqi, Tahir Drenica, Shaip Berisha Dhe Baki Ceka - Qysh Na Dual Ky Bedatë / Shota Galica (Vinyl)

  1. kenga e hanes nga demir krasniqi. Pershendetje, ju kerkuat per termin kenga e hanes nga demir krasniqi dhe arkiva e muzikes shqiptare mp3 tek penviverexviserbotysbowlpimanri.xyzinfo tregon se termi "kenga e hanes nga demir krasniqi" eshte kerkuar ne te kaluaren edhe nga vizitore te tjere te kesaj penviverexviserbotysbowlpimanri.xyzinfo ket arsye ne kemi arkivuar cdo rezultat te mundshem qe mund te ket ky term ne boten e muzikes mp3 shqiptare te.
  2. Krasniqi: U desh t’ua nxjerrim SHIK-un që të ndalet VV-ja. Deputeti i PSD-së, Frashër Krasniqi, ka thënë se zbutjen e përplasjeve mes Vetëvendosjes dhe ish-anëtarëve të saj, tash pjesë e PSD-së, u desh ta arrinin përmes “nxjerrjes së SHIK-ut”.
  3. “Por, ky fakt, i ditur nga shumëkush, nuk i ka penguar disa njerëz që veten e tyre e kanë qitur në shitje në pazaret zgjedhore e parazgjedhore, për të sulmuar një njeri të pensionuar dhe jo ata që në forma të ndryshme e kanë keq shfrytëzuar buxhetin e Shtetit dhe kanë pasur mundësi pafund për të vendosur njerëz në institucionet më të larta të shtetit dhe në.
  4. Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismas Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se ata do ta ndryshojnë politikën dhe do të vendosin një standard demokratik të mendimit e të veprimit. Sipas Krasniqit, NISMA Socialdemokrate është e bindur se beteja politike ushtrohet nëpërmjet debatit demokratik, aty ku është fusha e jetësimit dhe e ligjësimit të lirisë sonë.
  5. Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, njëherit edhe shef i Grupit Parlamentar të PDK-së në një bisedë me Gazetën Blic ka treguar qëndrimin e PDK-së për zgjedhjet. Ai ka thënë se qëndrimi i Partisë Demokratike të Kosovës tashmë është shprehur shumë qartë nga kryetari Veseli dhe se Partia Demokratike e Kosovës, jo vetëm [ ].
  6. si sot ekujtoj,une isha femije,shkonim neper shetitje organizuar nga penviverexviserbotysbowlpimanri.xyzinfoa jone organizoin je shetitje ne fshatin Tuxhevc,vendlindjae DEMIR penviverexviserbotysbowlpimanri.xyzinfo bote Demir Krasniqi punonte mesues ne penviverexviserbotysbowlpimanri.xyzinfo nje program muzikor qe me lambresa te medha,qe edhe sot pas tri dekadave me ka mbetur ne kujtese,kendonte Demir Krasniqi.'Te gjitha kenget i kendoi bukur,por ajo qe meberi pershtypje.
  7. Aug 30,  · submitted Mitar Mirić - Voli Me Danas Više Nego Juče / Ne Ostavljaj Suze Na Mom Pragu. 2 months ago submitted Meho Puzić - Moj Brate U Tuđini / Pusti Me.
  8. Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, në një intervistë, për TV-Diellin, më 4 tetor , duke folur lidhur me fushatën e partive politike për zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit ka rikonfirmuar edhe një herë se ndryshimi i gjendjes dhe i qeverisjes në Kosovë, është në duart e qytetarëve votues, të atyre qytetarëve që e dinë peshën e.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *